O nás

První motivací k vytvoření e-shopu Enonuno.com bylo neustálé střetávání se v ulicích a kdekoliv kolem nás s nudnými a zašedlými barvami. Jednoho dne jsme objevili baskickou značku Skunkfunk, která v sobě měla přesně to, co nám chybělo a časem se k ní připojila i další španělská značka Desigual. Netrvalo dlouho a přirozeně vzešla myšlenka na obchod, který bude určen všem, kdo se nebojí být originální a miluje barvy stejně jako my. V současné době pracujeme na vlastní značce Eňoňuňo, která je zatím posledním výsledkem našeho vývoje. Doufáme tedy, že i Vy budete mít stejnou radost z barev a všeho originálního stejně jako my a společně budeme měnit náš svět.

Desigual

Značka, která má v sobě neopakovatelnost a vášeň. Desigual je synonymem pro jedinečnost barev, hravost a neodolatelné nápady. Kolekce od Desigual v sobě vždy spojuje ty nejkvalitnější materiály, jedinečné střihy a pozornost na sebemenší detail. Díky tomu se na první pohled liší od ostatních značek a vytváří z obyčejného oblečení mistrovské dílo. Mottem společnosti je „Desigual se liší“ a to si drží více jak 25 let.

Skunkfunk

Tato baskická značka začíná v polovině 90 let s prodejem second-handového oblečení, které si tvůrci značky přivezly ze svých cest po světě. Věci si ve Španělsku získaly velkou oblibu a již v roce 1996 přichází Skunkfunk se svou kolekcí triček, kterou prodávají na hudebních festivalech a v alternativních obchůdcích. Kolekce od Skunkfunk se časem rozrůstá a vzniká pod značkou stále více zajímavých, barevných kousků a doplňků. Skunkfunk není zdaleka jako tradiční móda – oblečení vydrží více než jen jednu sezónu, je nadčasové a hlavně originální. Modely s detaily a vychytávkami dělají z tohoto oblečení něco živého, energického a originálního. Je to oblečení, které nenutí lidi, aby se mu přizpůsobovali, nýbrž se ono přizpůsobuje každému individuálnímu stylu. Proto se také soustředí na multifunkční použití svých modelů nebo na otázku životního prostředí, kdy dává přednost materiálům s minimální uhlíkovou stopou.

To vše a mnohem víc dělá právě Skunkfunk tím, čím je. A právě jeho motto, Skunkfunk asi nejvíc vystihuje. People do funk!